اخبار

برگزیدگان جشنواره ملی خوشنویسی رضوی مشخص شدند

برگزیدگان جشنواره ملی خوشنویسی رضوی مشخص شدند
معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از پایان داوری مرحله ی دوم و مشخص شدن برگزیدگان شانزدهمین جشنواره ی ملی خوشنویسی رضوی خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، فرید رحمتی با اعلام این خبر ، گفت : پس از بررسی اعتراضات مرحله ی نخست داوری ، تعداد آثار راه یافته به مرحله ی نهایی و نمایشگاهی جشنواره از 103 اثر به 131 اثر رسید که تمامی این آثار برای داوری پایانی و مشخص شدن برگزیدگان جشنواره در بخش های مختلف، به تهران ارسال گردید .

وی افزود : داوری این مرحله توسط اساتید برجسته ی و شاخص خوشنویسی کشور صورت گرفت که در خط نستعلیق اساتید جواد بختیاری ،محمد علی سبزه کار ، حسین غلامی و امیر احمد فلسفی ، در خط شکسته اساتید یدالله کابلی و محمد حیدری و در خط ثلث و نسخ اساتید مسعود فاضلی مقدم ، محمد علی قربانی و حسین نجفی داوری آثار را بر عهده داشتند .

دبیر تخصصی شانزدهمین جشنواره ی ملی خوشنویسی رضوی تصریح کرد : برگزیدگان جشنواره در آیین اختتامیه که عصر روز سوم مرداد ماه برگزار خواهد شد معرفی می شوند و نمایشگاه جشنواره نیز صبح همین روز در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد افتتاح خواهد شد .

رحمتی در پایان خاطر نشان ساخت : همچون دوره ی گذشته ، اختتامیه ی این جشنواره نیز در فضای باز و با حضور گسترده ی عموم مردم در یکی از بوستان های شهر خرم آباد و با حضور مسئولین ، هنرمندان شرکت کننده و برگزیدگان برگزار می شود .

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۳:۰۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.