اخبار

پایان مهلت ارسال آثار جشنواره ملی خوشنویسی رضوی استان لرستان

پایان مهلت ارسال آثار جشنواره ملی خوشنویسی رضوی استان لرستان
دبیر تخصصی شانزدهمین جشنواره ی ملی خوشنویسی رضوی با اعلام خبر پایان مهلت ارسال آثار به این جشنواره ، گفت : بیش از 160 هنرمند خوشنویس کشور آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، فرید رحمتی با اعلام این خبر ، گفت : بنا بر درخواست های متعدد هنرمندان خوشنویس کشور و علاقه مندان حضور در این رویداد بزرگ هنری ، مهلت ارسال آثار جشنواره طی دو مرحله تا 14 تیر ماه تمدید شد که در پایان 245 اثر در سامانه ی ثبت نام شانزدهمین جشنواره ی ملی خوشنویسی رضوی به ثبت رسید .

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان افزود : از این تعداد 121 اثر در خط نستعلیق ، 73 اثر در خط شکسته ، 29 اثر در خط ثلث و 22 اثر در خط نسخ هستند که تمامی آثار به نخستین مرحله ی داوری جشنواره راه یافته اند .

وی ابراز داشت : داوری مرحله ی نخست جشنواره طی امروز شنبه 16 تیر ماه برگزار و آثار راه یافته به نمایشگاه و بخش پایانی جشنواره مشخص و معرفی می شوند .

رحمتی در ادامه با اشاره به برگزاری مرحله ی پایانی داوری جشنواره در تهران ، انجمن خوشنویسان ایران ، و با حضور چهره و اساتید شاخص و برجسته ی خوشنویسی کشور ، گفت : پس از وصول اصل آثار حاضر در نمایشگاه و بخش پایانی جشنواره توسط دبیرخانه ، این آثار برای داوری نهایی و مشخص شدن برگزیدگان به تهران ارسال خواهد شد و برگزیدگان بخش های مختلف جشنواره معرفی می شوند .

دبیر تخصصی شانزدهمین جشنواره ی ملی خوشنویسی رضوی لرستان در پایان خاطر نشان ساخت : آیین افتتاح نمایشگاه و اختتامیه ی جشنواره طبق فراخوان،  27 تیر ماه برگزار و از برگزیدگان تجلیل خواهد شد ، نمایشگاه آثار نیز تا هفتم مرداد ماه در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد دایر خواهد بود .   

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان
۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.