اخبار

کارگاه آموزشی تله فیلم رضوی در لرستان برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی تله فیلم رضوی در لرستان برگزار می‌شود
مسئول دبیرخانه جشنواره رضوی لرستان گفت : ‌ کارگاه آموزشی تله فیلم با حضور اساتید سینمای کشوربرای فیلم‌سازان لرستانی برگزار کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان غلام‌رضا نعمت‌پور، مسئول دبیرخانه جشنواره رضوی با اعلام این خبر گفت: با توجه به این‌که برای اولین بار است که جشنواره‌ تله فیلم رضوی به تنهایی در استان برگزار می‌شود، و به جهت آشنایی فیلم‌سازان لرستانی با تولید فیلم‌های بلند درصدد هستیم که با حضور اساتید برجسته سینمایی کشور، کارگاه آموزشی تله فیلم را برگزار کنیم.

وی ادامه داد: این کارگاه فیلم‌سازی اواخر اردیبهشت ماه و با حضور فیلم‌سازان لرستانی در اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان و با حضور اساتید برجسته سینمای کشور برگزار می‌شود.

نعمت‌پور با اشاره به این‌که اضافه شدن بخش تولیدات تلویزیونی رضوی به جشنواره و حضور کارگردانان و تهیه کنندگان و هنرمندان سرشناس تلویزیون، فرصت مناسبی برای فیلم‌سازان لرستانی برای بهره گرفتن از تجربیات بزرگان این عرصه است، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم در جشنواره امسال شاهد حضور چهره‌های مطرح سینمایی و تلویزیونی کشور باشیم و کارگاه آموزشی با کیفیتی که همه بتوانند از آن بهره ببرند، نیز برگزار کنیم

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان
۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.