اخبار

فیلم های معنوی و قابل تاملی توسط شرکت کنندگان در جشنواره رضوی تولید شود.

فیلم های معنوی و قابل تاملی توسط شرکت کنندگان در جشنواره رضوی تولید شود.
معاون فرهنگی، هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: از شرکت کنندگان در جشنواره تولیدات تلویزیونی رضوی انتظار می رود فیلم های معنوی و قابل تاملی را تولید کنند تا این تولیدات باعث رشد و استمرار جشنواره تولیدات رضوی شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، ماشاالله امان الهی بهاروند تبیین و گسترش سیره امام رضا (ع) و ائمه معصومین را از اهداف اصلی برگزاری جشنواره تولیدات رضوی دانست و بیان داشت: برای رسیدن به اهداف جشنواره تولیدات رضوی لازم است این جشنواره هر سال به رشد و بالندگی بیشتری برسد.

وی گفت: با برگزاری جشنواره تولیدات رضوی می توان در جهت تبیین سیره رضوی معرفت افزایی کرد.

معاون فرهنگی، هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با بیان اینکه جشنواره رضوی هر سال در لرستان با عناوینی مختلف برگزار می شود، عنوان کرد: هر ساله در جشنواره رضوی ابعاد شخصیتی امام رضا (ع) مورد ارزیابی قرار گرفته و می توان گفت این جشنواره محتوای بسیار اثرگذاری دارد.

بهاروند با تاکید بر اینکه رشد جشنواره تولیدات تلویزیونی رضوی در جهت تحقق اهداف این جشنواره ضروری است، اظهار داشت: با توجه به اینکه جشنواره تولیدات رضوی امسال در لرستان با موضوع تله فیلم برگزار می شود از شرکت کنندگان انتظار می رود فیلم های معنوی و قابل تاملی را تولید کنند تا این تولیدات باعث رشد و استمرار جشنواره تولیدات رضوی شوند.

وی زمان برگزاری هشتمین جشنواره سراسری تولیدات تلویزیونی رضوی با موضوع تله فیلم در لرستان را 13 تا 15 مردادماه دانست و یادآور شد: آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره 20 ام تیرماه سال 95 خواهد بود و برگزیدگان پنجم مردادماه معرفی خواهند شد.

معاون فرهنگی، هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به اینکه سال گذشته جشنواره تولیدات رضوی در دو بخش نماهنگ و تله فیلم در لرستان برگزار شد، افزود: در بخش تله فیلم 12 اثر و در بخش نماهنگ 23 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

بهاروند گفت: امسال نیز آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره تولیدات رضوی توسط هیئت داوران بازبینی و داوری شده و سپس آثار برگزیده انتخاب و معرفی خواهند شد.

 

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان
۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.