اخبار

اتاق فکر جشنواره تولیدات تلویزیونی رضوی لرستان تشکیل شد

اتاق فکر جشنواره تولیدات تلویزیونی رضوی لرستان تشکیل شد
اولین نشست اتاق فکر هشتمین جشنواره تولیدات تلویزیونی رضوی لرستان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ، اولین نشست هم اندیشی اتاق فکر هشتمین جشنواره تولیدات تلویزیونی فیلم رضوی با هدف بحث و تبادل نظر و ارائه راهکارهای عملی در جهت ارتقا سطح کیفی این جشنواره با حضور اعضا برگزار شد.

ماشااله امان الهی بهاروند معاون فرهنگی این اداره کل گفت : نشستهای اتاق فکر این جشنواره در سال آینده به طور منطم برگزار خواهد شد .

وی افزود: برگزاری جلسات مختلف و تشکیل شورای سیاست گذاری این جشنواره با حضور متخصصان نوید برگزاری جشنواره ای به مراتب با کیفیت تر و بهتر از سال‌های گذشته را می‌دهد.

در این جلسه که با حضور افراد  صاحب نظر در حوزه فرهنگ و سینما برگزار شد، شفاف سازی و رفع شبهات و نقایص موجود در فراخوان، شیوه های اثر گذاری جشنواره ، نحوه اطلاع رسانی و جذب حداکثری آثار ٰ، تقدیر از چند چهره فیلم ساز و برگزاری مراسم اختتامیه باشکوه و برگزاری نمایشگاه از آثار رضوی مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ایجاد کردن شور و نشاط لازم برای حضور پر شور مردم را یکی از اهداف اصلی این جشنواره دانست و گفت: باید همه مجموعه‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان شرایطی را فراهم کنند که جشنواره فیلم رضوی به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

در ادامه این جلسه اعضای کمیته‌های مختلف این ستاد به بیان دیدگاه‌های خود در حوزه‌های گوناگون پرداختند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان
۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۴۰

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.