اخبار

نخستین نشست هم اندیشی هشتمین جشنواره تولیدات تلویزیونی لرستان برگزار شد

نخستین نشست هم اندیشی هشتمین جشنواره تولیدات تلویزیونی لرستان برگزار شد
نخستین نشست هم اندیشی هشتمین جشنواره سراسری تولیدات تلویزیونی (تله فیلم) رضوی استان لرستان در راستای برنامه ریزی و تعیین کمیته های داخلی جشنواره برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ،‌این نشست با حضور مدیر کل، روسای شهرستان و اعضای ستاد برگزاری جشنواره در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.

حجت الاسلام حنان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در این نشست از برگزاری جشنواره سراسری تولیدات تلویزیونی رضوی به صورت مستقل خبر داد و گفت : در دوره گذشته جشنواره تولیدات تلویزیونی همراه با نماهنگ رضوی در خرم آباد برگزار شد که در چهاردهمین دوره ، تولیدات تلویزیونی در قالب یک جشنواره مستقل برگزار و داوری می‌شود.

وی ادامه داد : چهارچوب اولیه طرح این جشنواره تدوین شده اما نیازمند اصلاح و تکمیل است که باید در این راستا جلسات دیگری را پیش بینی کرده و مشارکت همه جانبه دستگاههای اجرایی استان را در برگزاری این جشنواره داشته باشیم.

دبیرجشنواره سراسری تولید تلویزیونی رضوی، دهه کرامت سال آینده را زمان برگزاری آیین اختتامیه جشنواره اعلام کرد و یادآور شد: در ایام جشنواره ، کارگاههای آموزشی نیز برای هنرمندان و برنامه سازان تلویزیونی رضوی با حضور اساتید برجسته برگزار خواهد شد.

حنان تربیت و پرورش هنرمندان جوان برنامه ساز تلویزیونی در حوزه رضوی را هدف اصلی برگزاری این جشنواره اعلام کرد و گفت : ما امیدواریم با برگزاری این جشنواره هنری بتوانیم نسلی از هنرمندان برنامه ساز و آشنا با آموزه های رضوی را تربیت کنیم  که در سالهای آینده شاهد حضور آنان در عرصه تلویزیون باشیم.

وی در پایان سخنان خود افزود: برای نفر اول این جشنواره مبلغ 80 میلیون ریال در نظر گرفته شده است و ما مشتاقیم در صورت تامین بودجه و اعتبارات لازم مبلغ جوایز افزایش یابد.

در ادامه جلسه سایر اعضا به بیان نظرات و دیدگاههای خود پرداختند و قرار شد براساس سالهای گذشته جشنواره های جنبی در شهرستانها برگزار شود.

گفتنی است آخرین مهلت ارسال آثار به هشتمین جشنواره سراسری تولید تلویزیونی رضوی ، 20 تیرماه سال 1395 می باشد و آثار برگزیده جهت شرکت در جشنواره نیز طبق گاه شمار فراخوان پنجم مرداد ماه سال آینده مشخص می شوند.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان
۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۳:۰۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.