اخبار

سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی در لرستان برگزارمی شود

سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی در لرستان برگزارمی شود
مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از برگزاری سومین جشنواره پیامک ادبی با موضوع فرهنگ رضوی در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان،"اعظم روانشاد " با اعلام این خبر گفت: در راستای برگزاری دهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) سومین جشنواره پیامک ادبی با موضوع فرهنگ رضوی در تمامی استان های کشور از جمله لرستان، همزمان با دهه کرامت و میلاد باسعادت امام هشتم شیعیان برگزار می شود.

روانشاد افزود: علاقه مندان می توانند با تکیه بر موضوعاتی از قبیل حال و هوای عرفانی بارگاه و صحن و سرای حضرت امام رضا(ع)، زندگی نامه آن حضرت، سفر تاریخی ایشان به ایران، تمثیل ها، نقل ها، روایت های تاریخی و غیره آثار و تولیدات ادبی خود را از طریق پیامک به شماره 100030661 ارسال کنند.

مدیر اجرایی سومین جشنواره پیامک رضوی اظهار داشت : متن پیام ارسالی باید بین 25 تا 150 کاراکتر بوده و به فارسی تایپ شده باشد و درج نام و نام خانوادگی، نام استان و شماره تماس ثابت، همراه با کد شهرستان در انتهای پیامک ها الزامی است.

وی تأکید کرد: چنانچه پیامکهای دریافتی حایز شرایط ذکر شده باشند، پس از بررسی و تفکیک و تشخیص اولیه توسط هیئت داوران منتخب شده و سرانجام از نفرات برگزیده تقدیر به عمل خواهد آمد.

مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خاطرنشان کرد: آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره اول شهریور ماه سال جاری است.

۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.